More
  BlogYeni Uygulama Clubhouse

  Yeni Uygulama Clubhouse

  Son zamanlarda yaşanan teknolojik gelişmeler birçok yeni uygulamayı önümüze seriyor. Ayrıca yeni uygulamaların içerikleri de yeni dünya şartlarına ve kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun geliştiriliyor. Tam da bu noktada beklenmedik şekilde gelişen pandemi koşullarının da insanların sosyal ihtiyaçları üzerinde etkisi büyük. İnsanlar eskisi gibi görüşemiyor, sosyalleşemiyor ve bu ihtiyaçlarını gidermede büyük sorunlar yaşıyor. Ancak teknolojinin nimetleri de dünya şartlarına uygun olarak geliştirilerek insanların sosyallik ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyor. İçinde yaşadığımız Pandemi koşulları her şeyi dijital ortama aktarmamıza neden oluyor gibi görünüyor. Tam da bu noktada teknolojinin nimetleri gerçek hayattaki sosyalliği bir tık uzağımıza taşımaya yetiyor. Pandemiyle beraber yeni uygulama geliştirmek isteyen yazılımcılar için de bu durum bir bakıma güzel bir fırsat doğurdu. Bu yazımızda da bu yeni, farklı ve acayip kullanışlı uygulamalardan birinden bahsedeceğiz: Clubhouse.

  Clubhouse

  Yeni uygulamalardan biri olan Clubhouse ABD’li Paul Davison ve Rohan Seth tarafından geliştirilmiştir. 2020 yılında geliştirmiş olan Clubhouse, çok yeni ve taze bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama  Alpha Exploration Co. tarafından yürütülüyor ve şimdilik yalnızca davetiye yoluyla kullanıcılara açılıyor. Davetiyenin olması aslında meraklı kullanıcıları biraz hayal kırıklığına düşürüyor. Ancak uygulamanın büyümesi ve daha fazla talep görmesi için geliştiriciler şimdilik böyle bir yol izliyor.

  Clubhouse aslında çok da duyulmayan bir uygulama ismi gibi görünmektedir. Ancak bu sizleri yanıltmasın. İnsanlar özellikle ortaya çıkan küresel salgın nedeniyle teknoloji sayesinde sosyalleşmeye çalışıyor. Sosyalleşmek için çeşitli uygulamalardan yararlanıyor ve kullanıyor. Sosyalleşme ve yeni ortam ihtiyacı duyanlar için ise Clubhouse aslında büyük bir nimet oluyor. Aslında Clubhouse yeni bir uygulama olduğu için çoğumuzun karşısına da yeni yeni çıkıyor. Sosyal medyaya getirdiği yeniliği ile Clubhouse bambaşka bir içerik ile kullanıcılara inanılmaz sosyal bir ortam yaratıyor. Bu yeni uygulama ile beraber kendinizi evinizin konforunda ama bir kafe sosyalliğinin içinde bulabiliyor ve bir tık ile dünyanın diğer ucundaki bir masada oturabiliyorsunuz. Peki nedir bu Clubhouse? Hadi gelin bu sorunun cevabını birlikte bulalım.

  Clubhouse Davetiyesi Almak için En Güvenli ve En Ucuz Yöntem

  Güvenli ve Ucuza Clubhouse Davetiyesi Satın Almak için Tıklayın

  Clubhouse Nedir? | İlgili Yazılar

  Nasıl Kullanılır?

  Nedir?

  Hesap Silme ve Dondurma Seçenekleri Var Mı?

  İndir (iOS, Android, APK)

  Davetiye Sistemi ve Davetiye Almak?

  Giriş Sistemi ve Kulüp Kurulumu?

  Kullanırken Dikkat Edilecek Noktalar

  Clubhouse Kimin, Ne İşe Yarar ve Neler Sunuyor?

  Clubhouse Uygulaması Dil Seçenekleri Nelerdir?

  Clubhouse Android Ne Zaman Gelecek?

  İçeriğe Puan Verin!
  Benzer film İzle
  Benzer dizi İzle
  Full Hd Film/Dizi İzle
  20'lerin En Beğenilenleri