More
  BlogClubhouse Kimin, Ne İşe Yarar ve Neler Sunuyor?

  Clubhouse Kimin, Ne İşe Yarar ve Neler Sunuyor?

  Clubhouse uygulaması 2020 yılı başından itibaren adını duymaya başladığımız farklı bir platform. Günlük yaşamda sıklıkla kullanıyor olduğumuz uygulamalar dışında daha farklı bir ortam sağlıyor. Bu farklılıktan dolayı da adını son zamanlarda oldukça sık duyar olduk. Sosyal medya fenomenleri, girişimciler, sanatçılar da artık bu uygulamayı sıklıkla kullanmaya, Clubhouse kitlesi yaratmaya başladı. Bu nedenle de bizler de artık bu yeni uygulamayı merak ediyoruz. Özellikle uygulamayı kimler buldu, nereden ortaya çıktı, ne işe yarıyor gibi sorular kafamızı kurcalamakta.

  Clubhouse uygulamasını Paul Davison ve Rohan Seth’in kurduğu Alpha Exploration ile birlikte geliştirilmiştir. Uygulama aslında 2020 yılının başında kurularak ve piyasaya sürülmüştür. Ancak her yeni uygulama gibi daha sonra katlanarak büyümüş ve aynı yılın son aylarında talep patlaması yaşanmıştır. Şu anda bile kullanıcı sayısı binleri geçmiştir ve katlanarak da devam etmektedir. Ayrıca dünya üzerinde giderek popülaritesi artmaktadır. Bu şekilde talep artarsa sıkılıkla kullandığımız diğer uygulamaların arasında yer alacak.

  Clubhouse Ne İşe Yarar?

  Clubhouse yeni bir uygulama ve herkesin bu taze uygulama hakkında merak ettiği birçok önemli nokta var. Bu noktalardan en önemlisi de elbette uygulamanın ne işe yaradığı ve içeriğinde bizlere sunduğu şeyin ne olduğu. Günümüzde kullandığımız diğer sosyal medya araçlarından daha farklı bir içeriğe sahip. Öncelikle mesajlaşmanın, herhangi medya paylaşımının yapılmadığını belirtelim. Uygulama sadece sesli sohbet odaları ile iletişim imkanı sağlıyor. Hep bildiğimiz anlık mesajlaşma, görüntü paylaşımı ya da ana sayfanın dışında bir dünyada buluyoruz kendimizi. Tüm bunları da ilgimizin ve sempatimizin olduğu, merak ettiğimiz sohbet odalarına girerek gerçekleştiriyoruz.

  Aslında uygulamanın asıl amacı da tam olarak bu: kişilerin bir tuşa basarak sosyalleşmesini sağlamak. Günlük yaşamda çeşitli nedenlerden dolayı bir araya gelemeyeceğimiz insanlarla Clubhouse bizi bir araya getiriyor. Uzaktaki kişilerle sanki bir kafe rahatlığında sosyalleşiyormuşuz gibi hissetmemizi sağlıyor. Bu sayede bizler de evimizin rahatlığıyla kolaylıkla bu canlı ortama katılabiliyoruz. Clubhouse ilgi alanlarına göre açılan sohbet odaları sayesinde kullanıcılara çok güzel bir kolaylık sağlıyor. Dilediğiniz gibi ilginiz olan sohbet odasına katılabiliyor ve dilediğimiz zaman el kaldırarak sohbete dahil olabiliyoruz. Clubhouse evden sosyalleşmek isteyenler için paha biçilemez bir uygulama !

  Clubhouse Davetiyesi Almak için En Güvenli ve En Ucuz Yöntem

  Güvenli ve Ucuza Clubhouse Davetiyesi Satın Almak için Tıklayın

  Clubhouse Kimin, Ne İşe Yarar ve Neler Sunuyor? | İlgili Yazılar

  Nasıl Kullanılır?

  Nedir?

  Hesap Silme ve Dondurma Seçenekleri Var Mı?

  İndir (iOS, Android, APK)

  Davetiye Nedir ve Davetiye Nasıl Alınır?

  Giriş Nasıldır ve Nasıl Kulüp Kurulur?

  Kullanırken Dikkat Edilecek Noktalar

  İçeriğe Puan Verin!
  Benzer film İzle
  Benzer dizi İzle
  Full Hd Film/Dizi İzle
  20'lerin En Beğenilenleri