More
  BlogClubhouse Nedir?

  Clubhouse Nedir?

  Clubhouse Nedir? Bir haberleşme platformu olarak kullanıcı olanların dikkatini üzerine çeken bir uygulama olan Clubhouse uygulaması günümüzde çok fazla popüler olan diğer sosyal medya uygulamalarının aksine olarak sadece davetiye sistemi ile çalışmakta ve bu sisteme odaklı olarak bünyesine dahil edeceği kullanıcıları belirlemektedir. Uygulama yapımcıları geliştirmiş oldukları bu uygulamayı bir sesli sohbet uygulaması olarak isimlendirmekte ve tabir etmektedirler. Diğer sosyal medya platformlarından farklı bir uygulama olan Clubhouse uygulaması, Facebook ve Instagram gibi çok popüler olan sosyal medya uygulamaları gibi mesajlı bir iletişim yolunun kullandırılmasına izin verilmemektedir. Bununla birlikte bu uygulama içerisinde fotoğraf ve video paylaşımı gerçekleştirme şansına sahip olamayacaksınız. Spesifik konu başlıklarına dayanarak açılan sohbet odaları dahilinde sohbet yöneticisi olan kimsenin verdiği izne göre sesli mesaj paylaşabilir, eğer izin alamaz iseniz sadece kullanıcıların gönderdikleri mesajları dinleme fırsatına sahipsiniz.

  Clubhouse’da Neler Oluyor?

  Bir dijital teknoloji platformu olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu uygulamamız son günlerde sosyal medya kullanıcısı olan kimselerin dikkatlerini üzerine oldukça yoğun bir şekilde çekmektedir. Kullanıcıların bu uygulamaya dahil olabilmeleri için uygulama üzerinde faal bir şekilde kendisini göstermekte olan başka bir kullanıcıdan davetiye alması ya da uygulamaya katılmak adına başvuru gerçekleştirmelerinin ardından uygulama katılım sırasını beklemeleri gerekiyor. Sıralarının gelmesinin ardından ise uygulamaya katılma fırsatı bulabilecekler.

  Uygulamada Neler Yapılabilir?

  Clubhouse olarak adlandırılmakta olan bu sosyal medya ve haberleşme platformunda birbirinden farklı pek çok özellik yer almaktadır. Aynı zamanda bu uygulamayı sadece ama sadece İOS işletim sistemine sahip olan telefon sahipleri indirebileceklerdir. Uygulamanın kullanım şansı henüz Adroid işletim sistemine sahip olan telefon kullanıcılarına tanınmasa bile kısa zaman içerisinde bu fırsatın tanınması ve uygulamanın Android kullanıcıları için de indirilebilir olması düşünülüyor. Sosyal medya uygulamaları içerisinde pek çok farklı özelliği sayesinde kendisini ön plana çıkartabilecek bir uygulama olarak Clubhouse uygulaması sadece ama sadece uygulama içerisine yer almakta olan kullanıcıların farklı kullanıcılara davetiye göndermesi sayesinde katılım sağlanabiliyor. Günümüzde sadece iOS kullanıcılarına uygulama kullanma şansı tanınmaktadır.

  Clubhouse Nedir ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için Clubhouse Türkiye‘yi ziyaret edebilirsiniz.

  Clubhouse Davetiyesi Almak için En Güvenli ve En Ucuz Yöntem

  Güvenli ve Ucuza Clubhouse Davetiyesi Satın Almak için Tıklayın

  Clubhouse Nedir? | İlgili Yazılar

  Clubhouse Nasıl Kullanılır?

  İçeriğe Puan Verin!
  Benzer film İzle
  Benzer dizi İzle
  Full Hd Film/Dizi İzle
  20'lerin En Beğenilenleri