More
  BlogClubhouse Android Ne Zaman Gelecek?

  Clubhouse Android Ne Zaman Gelecek?

  Clubhouse uygulaması yeni yeni gelişen ve geliştirilmeye devam edilen bir uygulamadır. Son zamanlarda popülerliği gitgide artan bir uygulama olarak da karşımıza çıkıyor. Uygulamanın içeriğinin nasıl olduğu sorusundan sonra aklımıza hemen başka bir soru geliyor. Bu nokta diğer bir soru ise Clubhouse’un hangi işletim sitemlerine inerek kullanılabileceği oluyor. Uygulama geliştiricileri Clubhouse’u ilk adımda iOS işletim sistemi kullanıcılarına sundu. Bu noktada iOS’a sahip telefonların, tabletlerin, bilgisayarların uygulamayı bu işletim sistemine sahip kişiler Clubhouse uygulamasını hemen indirip, üye olarak uygulamadan yararlanmaya başlıyor. Bu noktada da Android işletim sistemine sahip kullanıcıların aklında hemen ‘Clubhouse Anroid var mı?’ ,‘Clubhouse Android işletim sistemli telefonlara indirilebiliyor mu?’ şeklinde birçok soru belirmekte ve kullanıcılar uygulamayı Anroid telefonlarına indirip faydalanmayı düşünmektedir.

  Clubhouse Android Cihazlara Gelecek Mi?

  Android işletim sistemine sahip kullanıcılar da Clubhouse uygulamasından yararlanmayı istiyor. Bu noktada da uygulamayı hemen indirmek için çeşitli araştırmalara yöneliyor. Ancak burada Android işletim sistemine sahip kullanıcılarını üzecek bir haber vermek zorundayız. Uygulama şimdilik Android işletim sistemine sahip kullanıcılar için henüz uygulamayı indirme ve kullanma izni vermemektedir. Yani Clubhouse Android cihazlara inmek için henüz hazır değil. Ama uygulama geliştiricileri Android cihazlar için Clubhouse’u geliştirmeye ve yenilikler eklemeye devam ediyor. Tam da bu noktada kendini güncelleyip ve yenilikler ekleyip önümüzdeki aylarda milyonlarca Android kullanıcısı ile buluşmaya hazırlanıyor. Böylece kullanıcıların herhangi bir sorunla karşılaşmaması için Clubhouse ekibi çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.  

  Clubhouse Android Çok Yakında Geliyor!

  Android kullanıcıları Clubhouse’un Android cihazlarına ne zaman geleceğini soruyor. Bu soruyu hemen Clubhouse’u cihazlarına ne zaman indirebilecekleri ile ilgili soru takip ediyor. Clubhose‘un yaratıcıları uygulamanın geliştirmesi ve yenilenmesi ile birlikte bu sorunları da kısa sürede çözecek. Clubhouse yeni bir uygulama olduğu için adım adım büyümek istiyor. Bu yüzden de tüm dünyaya bir anda yayılmıyor ve yerine kendini pazarlama işini emin adımlarla gerçekleştiriyor. Clubhouse uygulamasının yaratıcıları Android işletim sistemi kullanan kişilere önümüzdeki aylarda hizmet vermeyi planlıyor. Yani Clubhouse’un Android’e gelmesine çok kısa bir zaman kaldı.Yakın bir zaman sonra Google Play Store’da Clubhouse uygulamasının yer aldığını göreceğiz.

  Öyle görünüyor ki Clubhouse uygulaması çok yakında hepimizin hayatında büyük bir yer edinecek.

  Clubhouse Davetiyesi Almak için En Güvenli ve En Ucuz Yöntem

  Güvenli ve Ucuza Clubhouse Davetiyesi Satın Almak için Tıklayın

  Clubhouse Nedir? | İlgili Yazılar

  Nasıl Kullanılır?

  Nedir?

  Hesap Silme ve Dondurma Seçenekleri Var Mı?

  İndir (iOS, Android, APK)

  Davetiye Sistemi ve Davetiye Almak?

  Giriş Sistemi ve Kulüp Kurulumu?

  Kullanırken Dikkat Edilecek Noktalar

  Clubhouse Kimin?

  Clubhouse Uygulaması Dil Seçenekleri Nelerdir?

  İçeriğe Puan Verin!
  Benzer film İzle
  Benzer dizi İzle
  Full Hd Film/Dizi İzle
  20'lerin En Beğenilenleri