More
  BlogClubhouse Giriş Nasıldır ve Nasıl Kulüp Kurulur?

  Clubhouse Giriş Nasıldır ve Nasıl Kulüp Kurulur?

  Clubhouse giriş, kullanıcılara açılma ve kullanıcı kabul etme konusunda yavaş yavaş büyüyen bir uygulama. Üyeleri davetiye ile kabul ediyor ya da üyeliği gerçekleştiren kullanıcılara bekleme süresi veriyor. Bu noktada davetiye yöntemine aslında hepimiz az çok aşinayız. Kısaca uygulamaya üye olan kişiler yakın çevresine sınırlı sayıda davetiye gönderip kişileri bekleme zahmetinden kurtarıyor. Bazı durumlarda da böyle bir şansımız olmayabiliyor. Bu nokta da üyelik işlemlerini gerçekleştirip uygulamayı bir süre sonra üyelik onaylanınca kullanmaya başlıyoruz. Ama hepsinden önce kullanıcılar Clubhouse’a giriş konusunu araştırmaya başlıyor.

  Öncelikle Clubhouse girişin şimdilik iOS işletim sistemine ait cihazlarda kullanıldığını söyleyelim. Henüz Android ve diğer işletim sistemleri için de geliştirme çalışmaları devam ediyor. İlk adım olarak iOS işletim sistemine sahip cihazımıza uygulamayı Store mağazadan indiriyoruz. Her uygulamada oluğu gibi indirdikten sonra ise üyelik bilgilerimizi girebileceğimiz ekran ile karşılaşıyoruz. Burada giriş için oluşturduğumuz şifremiz (password) ve kullanıcı adımız(username) ile sisteme girişi sağlıyoruz. Daha sonra bildiğimiz gibi profil resmi oluşturma, arkadaş ekleme gibi işlemleri de yapabilirsiniz. Böylece bu düzenlemeler ile birlikte çok daha fazla kişiye erişebilirsiniz. Son olarak ise başlangıçta karşımıza çıkan ana sayfada birçok sohbet odasının yer aldığını görüyoruz, bize göre olan bir odaya katılıyor ve sosyalleşiyoruz. Ancak tüm bunlardan önce davetiye almamız ya da üyelik için sıraya girmemiz gerekiyor.

  Clubhouse’da Kulüp Nasıl Kulüp Oluşturuluyor?

  Clubhouse’a giriş sağladık, profil oluşturduk ama sadece dinleyici olarak uygulamada bulunmak istemiyoruz. Bu noktada Clubhouse sizlere kulüp oluşturmak için izin veriyor. Ancak kullanıcıların dikkat etmesi gereken önemli bir husus var. Her kullanıcı yalnızca bir kez kendi kulübünü oluşturabiliyor ve uygulama başka kulüp açma izni vermiyor. Yani sürekli farklı kulüpler açamıyorsunuz. Bu noktadan sonra profilinizde yer alan üyesi olduğunuz odaların bulunduğu yerdeki ‘+’ işaretine tıklamak. Daha sonra ‘Star a room’ butonuna tıklayarak yeni bir oda oluşturmak. Kulübünüzü herkese açık (open), sosyal (social) ya da kapalı (closed) olacak şekilde 3 farklı biçimde oluşturabilirsiniz. Bu yerde aynı zamanda kulübünüzün adını oluşturabilirsiniz ve ilgi alanlarına göre kulübünüzü dizayn edebilirsiniz. Oluşturduğunuz kulüp ile üyeler toplayabilir, sohbet açabilir ve dilediğiniz gibi sosyalleşebilirsiniz.

  Clubhouse Davetiyesi Almak için En Güvenli ve En Ucuz Yöntem

  Güvenli ve Ucuza Clubhouse Davetiyesi Satın Almak için Tıklayın

  Clubhouse Giriş | İlgili Yazılar

  Nasıl Kullanılır?

  Nedir?

  Hesap Silme ve Dondurma Seçenekleri Var Mı?

  İndir (iOS, Android, APK)

  Davetiye Nedir ve Davetiye Nasıl Alınır?

  İçeriğe Puan Verin!
  Benzer film İzle
  Benzer dizi İzle
  Full Hd Film/Dizi İzle
  20'lerin En Beğenilenleri