More
  Film ListeleriEn İyi Film Önerileri

  En İyi Film Önerileri

  Film izlemek istiyor ancak ne izleyeceğiniz konusunda film bulamıyor musunuz? Sizler için gelmiş geçmiş en iyi film önerileri sağlamak için sizlere kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir liste yaptık. Listemizde milyonlarca kişinin izlediği ve onca zaman geçmesine rağmen hala popülerliğini koruyan filmlere yer verdik. Dram, aksiyon, animasyon, fantastik kurgu gibi birçok içeriğe sahip film listemiz sizlerle.

  The Godfather (Baba) 1972

  The Godfather Mario Puzo’nun aynı romanından uyarlama bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Film ABD’de yaşayan ama İtalya kökenli bir mafya bir ailenin hikayesini konu ediniyor. Bu mafya aile aynı zamanda New York’ta bulunan diğer mafya aileler ile kirli işlerini birlikte yürütmektedir.

  En İyi Film Önerileri | Filmi Nereden İzleyebilirim?


  Kara Şövalye (The Dark Knight) 2008

  Kara Şövalye, Batman filminin devamı olarak Christopher Nolan’ın yönetmenliğini yaptığı bir aksiyon, gerilim filmidir. Gotham City için tehdit oluşturan zeki ve kurnaz Joker ve maskeli çetesi ile baş etmek Kara Şövalye için hiç kolay olmayacaktır.

  En İyi Film Önerileri | Filmi Nereden İzleyebilirim?


  Schindler’in Listesi (Schindler’s List) 1993

  Oscar Schindler Polonya’da büyük bir fabrikanın başındaki iş adamıdır. Bu yüzden İkinci Dünya Savaşı sırasında fabrikasını işletmekte ve Yahudi kökenli kişileri işçi olarak çalıştırmaktadır. Film, Schindler’in bu karmaşık dönemde Yahudileri kurtarmasını konu alan gerçek bir hikayeyi bizlere sunuyor.

  En İyi Film Önerileri | Filmi Nereden İzleyebilirim?


  Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği (The Lord of The Ring: The Fellowship of The Ring) 2001

  Ünlü İngiliz yazar J.R.R Tolkien’in unutulmaz kitap üçlemesinin ilk filmi. Dünyanın kaderinin tek bir yüzüğe bağlı olması Orta Dünya üzerinde yaşayan ırkları tedirgin edecektir. Yüzüğün asıl sahibi Sauron yüzüğe ulaşmaya çalışır. Ancak bir yandan da yüzüğü yok etmek için Mordor’un ateşine her ırktan bir temsilci gönüllü olur. Yüzük yoldaşları macera boyunca birçok zorlukla karşılaşır. Ama yolcuklarında asıl zorluk yüzük taşıyıcısı Frudo ve Samwise’ı beklemektedir.

  En İyi Film Önerileri | Filmi Nereden İzleyebilirim?


  The Matrix (1999)

  Thomas Anderson çok ünlü bir yazılım şirketinde çalışan bir personeldir. Gündüzleri klasik işleri ile meşgul olur. Ancak geceleri ‘Neo’ takma ismini kullanarak bir programın şifrelerini kırmak ile uğraşır. En sonunda kırar ve Matrix’e ulaşır. Ama aslında tüm bunlar kendi beyninde yarattığı bir tür simülasyondur.

  En İyi Film Önerileri | Filmi Nereden İzleyebilirim?


  Forrest Gump 1994

  Forrest Gump diğer çocuklardan biraz farklı olarak dünyaya gelmiştir. IQ seviyesi düşüktür ve diğer çocuklar için dalga konusudur. Ancak büyür ve farklı yeteneklerinin olabileceğini fark eder. Bu yeteneklerinden en büyüğü de inanılmaz derecede iyi bir koşucu olmasıdır. Forrest aynı zamanda bir kıza aşık olur.

  En İyi Film Önerileri | Filmi Nereden İzleyebilirim?

  Er Ryan’ı Kurtarmak 1998

  Film 4 çocuklu bir annenin 3 çocuğunu savaşta kaybetmesinin üzerine son oğlunu da askere göndermesi ile başlar. Ancak anne artık bir çocuğunun daha ölümünü kaldıracak durumda değildir. Bu yüzden devletinin başındakilere seslenir ve sesini de duyurur. Artık savaşta bir diğer amaç da er James Ryan’ın sağ salim savaştan çıkmasını sağlamaktır.

  En İyi Film Önerileri | Filmi Nereden İzleyebilirim?


  Ruhların Kaçışı (Sprited Away) 2001

  Film ünlü anime Japon animatörü Hayao Miyazaki’nin bir başyapıtı niteliğinde. Chihiro ve ailesi yeni bir kasabaya taşınırlar ve orada yaşamaya başlarlar. Ancak kasabada tuhaf bir hava hakimdir. Ailesi ile birlikte kasabayı keşfetmeye çıkan Chihiro bir tünelden geçerken babasını kaybeder. bu yüzden Chihiro onu aramak için garip ve tehlikeli bir yola girer.

  En İyi Film Önerileri | Filmi Nereden İzleyebilirim?


  Can Dostum (Intouchables) 2011

  Zengin ve oldukça varlıklı bir iş adamı olan Philippe paraşütle atladığı bir zaman kaza geçirir. Bu kaza nedeni il felçli kalır. Yalnızca boynundan yukarısını hareket ettirebilmektedir. Bu yüzden de bir bakıcıya ihtiyaç duyar. Ama bulduğu bakıcı ise hapishaneden yeni çıkmış Driss’tir. Ancak Driss ona yalnızca bakıcı değil arkadaş da olacaktır.

  En İyi Film Önerileri | Filmi Nereden İzleyebilirim?


  V for Vendetta 2005

  Film baskıcı, kuralcı hükümet ile itaatkar ve saldırganlaşan bir toplum haline getirilmiş İngiltere’de geçiyor. Bu kadar farklı durumların arasından çıkıp gelen V ise özgürlüğü savunuyor ve bir gece karşısına çıkan kadını kurtarıyor. Bu durum ise halkı aydınlatmaya yetiyor.

  En İyi Film Önerileri | Filmi Nereden İzleyebilirim?


  En İyi Film Önerileri | En İyi Film Listeleri Seç, Tek Parça Full Hd 1080p İzle

  Film Listeleri

  Animasyon Film Listesi

  Bilim Kurgu Filmleri

  Aksiyon Film Listesi

  Kore Filmleri

  Yılmaz Erdoğan Film Listesi

  Mutlaka İzlenmesi Gereken Filmler

  En İyi Dram Filmleri

  Kesinlikle İzlenmesi Gereken Filmler

  Romantik Film Listesi

  2018’in En İyi Korku Filmleri

  Çizgi Film Listesi

  Macera Filmi Listesi

  En Çok İzlenen Türk Filmleri

  En İyi Film Önerileri | Yararlanılan Kaynakları İncele

  IMDb

  Beyazperde

  Rotten Tomatoes

  Sinemalar

  The Movie DB

  İçeriğe Puan Verin!
  Benzer film İzle
  Benzer dizi İzle
  Full Hd Film/Dizi İzle
  20'lerin En Beğenilenleri