More
  En İyi FilmlerEn İyi Çizgi Filmler

  En İyi Çizgi Filmler

  En iyi çizgi filmler, pazar günleri erken kalkınca nerede o eski çizgi filmler denemeden yapamıyor insan. Bugs Bunny’i, Tom ve Jerry’i izlemeden kahvaltı yapamazdık. Ne kadar zaman geçerse geçsin onlar hep çocukluğumuz kahramanları olacak kalacak bir çok filminde aralarında bulunduğu filmleri sizler için bir araya topladık ve sıraladık. Zamanda yolculuk yapmaya hazır olun bu çizgi filmleri hatırladığınız göz yaşlarınıza hakim olamayabilirsiniz.

  1 | Looney Tunes 1930-1969

  Warner Bros’un ana karakterinin yer aldığı bir çizgi film serisi olan Looney Tunes’u dünya üzerinde acaba izlemeyen bir insan kalmış mıdır merak ediyorum? Bugs Bunny, Duffy Duck, Marslı Marvin, Coyote, Road Runner, Tweety, Tazmanya Canavarı, Domuz Porky, Elmer Fudd, Sylvester, Pepe Le Pew, Hızlı Gonzales, Forhorn Leghorn, Yosemite Sam gibi bir çok çizgi film karakteri yer almaktadır.

  2 | Tom ve Jerry 1940-1958

  William Hanna ve Joseph Barbera tarafından üretilmiş bir çizgi film serisidir. Tom ve Jerry toplamda 7 adet Oscar Ödülüne sahiptir. Şiddetin en tatlı halini bu çizgi film serisinde bulabilirsiniz.

  william hanna ve joseph barbera tarafından üretilen çizgi film serisi.

  3 | Scooby-Doo 1969-1972

  William Hanna ve Joseph Barbera tarafından üretilmiş 4 arkadaş ve bir sevimli köpeğin maceralarını konu alan çizgi film serisidir. Bir Sherlock Holmes değiller ama onlarda gizemli bir çok olayı çözdüler.

  4 | Taş Devri 1960-1966

  Yapımcılığını Hanna-Barbera Productions’un yaptığı Taş Devri çizgi filminin ana karakterleri; Fred Çakmaktaş, karısı Vilme, çocukları Çakıl ve evcil hayvanları Dino’nun yanı sıra komşuları Barney Moloztaş ve karışı Beti’dir.

  5 | Sünger Bob Kare Pantolon 1999-…

  Sünger Bob Kare Pantolon’un maceraları Büyük Okyanus’un ortasında Bikini Adası’nın altında olan Bikini Kasabası’nda gerçekleşir. Sünger Bob ve arkadaşlarının maceralarını konu alan bir çizgi film serisidir.

  6 | Şirinler 1981-1990

  1958’de Pierre Culliford tarafından çizgi roman olarak başlayan ve 1981’den daha sonra televizyonlarda yayınlanmaya başlayan Şirinler, çizgi roman ve çizgi film serisinin ortak adıdır.

  7 | Ninja Kaplumbağalar 1987-1996

  Ninja Kaplumbağalar ve Usta Splinter ile birlikte kötülere karşı olan savaşını anlatan bir çizgi film serisidir.

  8 | Jetgiller 1962-1963 | 1984-1985 | 1987

  Yapımcılığını Hanna-Barbera Productions’un yaptığı Jetgiller çizgi film serisi ilk olarak 1962’de yayınlanmaya başlamıştır. Jetgiller, robotların, uzaylıların olduğu gelecekteki yaşam stilinin anlatıldığı bir aile çizgi film seridir.

  9 | Garfield Ve Arkadaşları 1982-1994

  Garfield Ve Arkadaşları televizyonda 1982 yıllarında yayınlanmaya başlamıştı. Garfield karakterini 2000’li yıllara kadar Lorenzo Music seslendiriyordu.

  10 | Temel Reis 1960-…

  Temel Reis dünyaca ünlü ve dünya üzerinde çizgi film karakteri olarak ilk heykeli dikilen sevilen bir çizgi kahramandır. İlk siyah beyaz olarak yayınlanmaya başlayan Temel Reis zaman içerisinde yayınlandığı her ülkede renkli bir şekilde yayınlanmıştır.

  11 | Pokemon 1997-…

  Pokemon, Satoshi Tajiri tarafından yapılan oyun, çizgi film, manga ve kart oyun serisidir. Pokemon çizgi film serisinin 1000’den fazla bölümü bulunmaktadır. Pokemon’un bir çok oyun ve filmi de çekilmiştir.

  En İyi Çizgi Filmler | En İyi Filmleri Seç, Tek Parça Full Hd 1080p İzle

  En İyi Film Listeleri

  Popüler Filmler

  En Çok Aranan Filmler

  Korku Filmleri

  Animasyon Filmleri

  Komedi Filmleri

  Aksiyon Filmleri

  Netflix Filmleri

  Türk Filmleri

  Mutlaka İzlenmesi Gereken Filmler

  2021 En İyi Filmler

  Blutv Filmleri

  Exxen Filmleri

  Google Play Filmleri

  Amazon Prime Filmleri

  Puhutv Filmleri

  IMDb Puanı Yüksek Filmler

  2020 En İyi Filmler

  2019 En İyi Filmler

  Hint Filmleri

  Kore Filmleri

  Aşk Filmleri

  Gerilim Filmleri

  Çizgi Filmler

  Fantastik Filmler

  Macera Filmleri

  Kesinlikle İzlenmesi Gereken Filmler

  En İyi Çizgi Filmler | Yararlanılan Kaynakları İncele

  IMDb

  Beyazperde

  Rotten Tomatoes

  Sinemalar

  The Movie DB

  Wbkidsgo

  İçeriğe Puan Verin!
  Önceki İçerik
  Sonraki İçerik
  Benzer film İzle
  Benzer dizi İzle
  Full Hd Film/Dizi İzle
  20'lerin En Beğenilenleri