More
  BlogYOUR STORE CASE

  YOUR STORE CASE

  Your Store Case – Tüm Marka Telefonlar İçin Özel Üretim Kılıflar

  Tüm marka ve model telefonlar için özel üretim kılıfları sizinle buluşturmak üzere 2017’de kurulmuş bir markadır. Your Store Case olarak yıllardır hedefimiz, en kaliteli ürünleri en hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilerimizle buluşturmaktır.

  Your Store Case bünyesinde tüm kılıflarımız birinci sınıf lansman kılıflara basılır. Sizler Your Store kılıflarımızı özelleştirilebilirsiniz ve en uygun fiyatlarla kargo ücreti ödemeden güvenli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti, en önemli motivasyon kaynağımızdır. Ürünlerimizi incelemek instagram adresimizi @yourstore_case ziyaret edebilirsiniz.

  Your Store Case, beğendiğiniz renk ve modellerde kılıfları Apple, Samsung, Huawei, Xioami, Oppo, Casper, Vestel, HTC, LG marka telefonlar için özel baskı yaparak sizin için kişiselleştirir.

  Satışlarımızı 2017’den bu yana Instagram üzerinden yapılmaktadır. Ödeme şekli olarak havale ve EFT kullanarak yılların verdiği tecrübe ile güveninizi kazanarak yapıyoruz. Ücretsiz kargo imkanı ile alışverişinizi kolaylaştırıyoruz. Instagram satışlarımızın ardından artık Balıkesir’deki anlaşmalı marketlerden de kılıflarımızı ulaşabilirsiniz.

  Your Store Case ulaşmak için TIKLAYINIZ

  Biz Your Store Case olarak en iyi ürünleri, en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmak için buradayız, lütfen DM üzerinden iletişime geçin.

  İçeriğe Puan Verin!
  Benzer film İzle
  Benzer dizi İzle
  Full Hd Film/Dizi İzle
  20'lerin En Beğenilenleri