Hakkımızda

Merhaba film sever, sen de akşam olduğunda, sevgilinle buluştuğunda, arkadaşlarınla bir araya geldiğinde ya da yalnızken battaniyeni üzerine çekip film izlemeye kadar verdiğinde ne izlesem diye saatlerini harcayanlardan mısın? Artık o devir bitti. Artık senin için eniyifilmonerisi ekibi olarak buradayız. Senin için moduna uygun bir çok film listesiyle bir tık uzağındayız. Ama baştan anlaşalım film izlerken film çekiminde bulunan onlarca insanın emeklerini hiçe sayıp illegal yerlerden film izlemek yok! Senin için her paylaşımda filmleri yasal olarak izlemeni kolaylaştıracak yasal yol göstericileri de koyacağız. Bu konuda senin de bizim yanımızda olman Türk ve dünya sinemasına gösterdiğin saygıdan dolayı teşekkür ederiz.

Peki bizi diğer sitelerden ayıran fark ne dersen birazda ona değinelim istersen. Google’da bir film önerisi almak için illa bir kere yazmışsındır. Yazmamışsan da ben sana söyleyeyim karşılaşacağın tablo birbirine %99 benzeyen bir sürü film listeleri. Bir deli kuyuya taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış. İşte biz burada 42. kişiyiz. Popüler kültürün önüne geçtiği, tozlu raflarda kalmış 40 akıllının da araştırma gerekiği duymadığı birbirinden kalite yapımlara da listemizde yer vereceğiz. Yani aaa böyle bir film mi varmış demeye hazır ol sevgili film sever.

Bize çeşitli sosyal medya hesaplarından da takip ederek destek verebilirsiniz ve bizimle iletişime geçmek isterseniz link’e tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Instagram

Facebook

Twitter

Youtube

Tumblr